O firmie - Chembud

Poznaj naszą firmę

Założyciel firmy Jan Jakimiuk brał czynny udział we wprowadzaniu posadzek żywicznych do budownictwa. W 1991r. powstała firma Chembud.

Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy nad wszelkimi systemami posadzek procentuje do dzisiaj.Dzięki inwestycjom i ciągłemu rozwojowi staliśmy się liderem w naszej branży. W ostatnich latach wykonaliśmy ponad 500 000 m2 posadzek żywicznych.

Początki naszej działalności sięgają 1991r. Dzięki inwestycjom i ciągłemu rozwojowi staliśmy się liderem w naszej branży. W ostatnich latach wykonaliśmy ponad 500 000 m2 posadzek żywicznych.

Wysoka jakość świadczonych usług spowodowała, iż zostaliśmy autoryzowanym wykonawcą kilku największych dostawców w przemyśle chemii budowlanej w Polsce i Europie. Współpracujemy z takimi producentami jak Sika, STO, Flowcrete, BASF, Mapei.

Korzystając z naszej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy funkcjonujące we wszystkich gałęziach przemysłu.
Mamy najnowocześniejsze specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu spożywczego.

Wykonujemy żywiczne posadzki przemysłowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą renowacji starych powierzchni. Wymieniamy odwodnienia, uszczelniamy przecieki, montujemy dylatacje, malujemy oznakowania.

Naszym klientom zapewniamy zaawansowane doradztwo techniczne. Wykonujemy min. badania jakości betonu, pomiary wilgotności, testy przyczepności.

Zapraszamy do współpracy !!!Najciekawsze fakty o firmie Chembud– założyciel firmy Jan Jakimiuk w 1965 r. brał udział w pierwszej w Polsce realizacji związanej z aplikacją posadzki z żywic syntetycznych

– w 2017 i 2018 r. zrealizowaliśmy największe pojedyncze zamówienie na posadzki żywiczne w Polsce fabrykę – LG CHEM w Kobierzycach – powierzchnia 150 000 m2

– dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczonej kadrze możemy wykonać nawet do 2000 m2 posadzki szybkoutwardzalnej w ciągu 48 godzin

– posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do obróbki betonu firm HTC i Blastrac. Wydajność szlifowania to nawet 5000 m2 dziennie


Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych,  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma CHEMBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-495), ul. Dzieci Warszawy 49, NIP 5223104058  REGON 368609351.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach:

– kontaktu w sprawie realizacji powierzonych nam zamówień /usług;

– wystawiania dokumentów do rozliczeń finansowych;

– prowadzenia korespondencji listowej i/lub mailowej oraz rozmów telefonicznych z Państwem.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/zmiany oraz do trwałego usunięcia.